Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Gdzie kupić?

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
S
skaater730 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#1
Witam.
Chciałbym zakupić NFSU2. Nie ma na Steam, Origin, Gog. Gdzie mógłbym to zakupić w wersji elektronicznej? (nie mam wejścia CD/DVD)
Pozdrawiam.
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#2
Wątpię, żeby istniała wersja elektroniczna. Cyfrówki zaczęły się pojawiać parę lat później. Pudełko do dostania jest na Allegro. Wtedy ktoś z napędem mógłby Ci zgrać pliki na przykład na pendriva.
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#3
Nie da rady zgrać na pendrive, ponieważ są zabezpieczenia antypirackie, w dodatku gra jest na dwóch CD, co dodatkowo komplikuje sprawę. Kiedyś próbowałem przerobić instalację z dwóch CD na pendrive, ale i tak nie zadziałała. Przy 99% instalator poprosił o płytę nr 1 (udało mi się ominąć pytanie o pliki płyty nr 2). Jedyny legalny sposób to instalacja przez zewnętrzny napęd. Teoretycznie, jeśli posiadasz oryginalną grę, możesz poszukać obrazów płyt (na własną odpowiedzialność) i zainstalować grę z tych obrazów.
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#4
To było pierwsze rozwiązanie jakie przyszło mi do głowy. Tak czy siak autor ma dwie możliwości. Albo zainstalować z zewnętrznego napędu albo znaleźć obraz płyty w sieci Smile
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
I
ilumix 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#5
Nie mam pojęcia co się dzieje, widzieliście ceny Underground'a 2 na allegro? Za używkę krzyczą nawet 100zł+, są też dwie collector's series za 400 i 500zł. Normalnie masakra.
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#6
Oba Undergroundy to legendy, a za takie gry się płaci niestety
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#7
Jeszcze 5 lat temu były po bodajże 30 zł za nówkę, a potem cena już tylko rosła. Teraz to już powoli produkt kolekcjonerski.
I
ilumix 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#8
To czaję, ale dlaczego teraz? Nawet na brytyjskim amazonie to samo bo 20 GBP to około 98zł za używkę.
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#9
Ponieważ produkcja ma już 15 lat, a dla gry to szmat czasu. Poza tym zyskała ogromne uznanie wśród graczy.
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#10
Skończyły się ostatnie stany magazynowe, a a jak widać cały czas jest na te gry popyt i niektórzy to wykorzystują.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.