Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

skay - odchodzi.

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Profesor
Profesor 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#21
Jak dobrze pamiętam ming był wielkim fanem nfsm ;P
Tanie Projektowanie stron !!
GG: 7450843



ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 13 lata temu
#22
Średnia wieku nawet przystępna a czuję się jak bym był w podstawówce jak to czytam.
Robicie aferę dla osoby która wykreowała się na hakeryku i na nfsm. Sorry ming ale tego nic nie zmieni, zawsze chowałeś się w jego cieniu i chciałeś być przez ten fakt lepszy od innych. Kłócicie się też o to głupie "Ave" a obydwoje przywłaszczyliście sobie to tak samo od admina byłego nfsm.
Wymyślcie coś nowego w końcu zamiast pierdzielić głupoty o nie zapomnianym nfszone i klimacie.
Tak naprawdę Sudri i inni dążycie do powrotu swoich młodzieńczych lat lecz to jest niewykonalne.
Dajcie więc szansę młodym i ogarnijcie dupy.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Sudri
Sudri 
Amator
Dodano 13 lata temu
#23
1. Ave, jak byś nie zauważył lub nie doczytał to było pozdrowienie gladiatorów wobec Cezara w starożytnym Rzymie :)
Z Erykiem duuuużo gadałem i może mieliśmy trochę podobne myślenie, ale nigdy przenigdy nie upodabniałem się do kogokolwiek, więc "ogranij dupę" i schowaj do kieszeni te wyjęte właśnie z dupy teorie.
Dążę do powrotu moich młodzieńczych lat? O_o 1. To niby czego się tyczy? hah :D 2. Ja mam dopiero 18 lat, więc moje młodzieńcze lata wciąż trwają.
W sumie nie wiem jak można "czcić" kogokolwiek? Eryk był dobrym adminem, znał się na robocie, ale przeginacie ostro z "chwałą" jaką mu oddajecie :)
Wyśmieje was za niego "ha ha ha" :P
ethereex, powiedz mi jaką "AFERĘ"? :P Był, nie wytrzymał, poszedł, that's all. Po co zbędne komentarze? ;>
www.bankfotek.pl/image/854288.jpeg
skay
skay 
Amator
Dodano 13 lata temu
#24
Dokładnie użytkownikiem. :) Tak dokładniej, to sobie ceniłem tamten portal, bogaty, konkretne Artykuły ... No ale cóż, wszystko się kiedyś kończy.
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 13 lata temu
#25
1. Jak byś zauważył nadal historia jest obowiązkowa w szkole i żeby dostać się do głupiego technikum musiałem posiąść taką wiedzę.
2. A jak wytłumaczysz siedzenie na małym portaliku i pierdzielisz jak to nie było kiedyś? Dla mnie po prostu chcecie wrócić do przeszłości i może to źle sformułowałem we wcześniejszym poście.
3. Może mam kupić ci okulary albo nauczyć cię czytać z sensem? Czy ja gdzieś użyłem słowa czcić? Nie! Więc nie pisz takich głupot. Dla mnie hakeryk jest zwykłą osobą która wiedziała kiedy ma się odezwać a teraz ułożyła sobie życie i wydoroślała (wam też radzę).
4. A co do ciebie skay ty też powinieneś się ogarnąć a nie przez całe życie próbować hakeryka plagiatować, a jak nie wiesz o czym mówię to z chęcią ci to wygarnę. Tylko powiedz czego nie rozumiesz.

Słowa...
Jak już kochany adminie usuwasz coś z postu lub go poprawiasz to rób to tak aby nie zmienił on sensu:)
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Sudri
Sudri 
Amator
Dodano 13 lata temu
#26
1. Mój poprzedni post, nie był w całości skierowany do ciebie, więc słowo "czcić" bardziej odnosiło się do kogoś innego. Poza tym użyłem tego słowa trochę hiperbolizując inne synonimy tego słowa :) (w sumie konkretnie chodzi o zdania na temat eryka)
2. No tak, jest obowiązkowa, wiem o tym doskonale, ale zacznij coś wynosić z lekcji w takim razie :P
3. Daj mi choć jeden przykład wypowiedzi czy działania, gdzie chciałem "wrócić do przeszłości"? Ja mam w dupie głęboko co było kiedyś, w sumie mam w dupie nawet to co będzie, bo jeżeli będą chęci - będzie ok, jeżeli nie - ch...nia będzie :)
www.bankfotek.pl/image/854288.jpeg
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 13 lata temu
#27
1. Nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz. Bo takie zachowanie jakie pokazałeś w 2 punkcie można nazwać chamstwem i prostactwem.
2. Jak można określić inaczej to jak się tutaj zachowujecie? Czy nazwanie tego zachowaniem istnie z podstawówki nie wystarczy? Mam ci przeliterować? Sorry ale moim zdaniem stworzenie tej całej strony jest powrotem do przeszłości. Siedzicie tu jak za dawnych lat kiedy wszyscy byliście jeszcze dziećmi i jak te dzieci się kłócicie. Nie mówię tu o wszystkich ale o tobie i skayu. Jedyni to seba i domi zachowują się w tym momencie jak dorośli.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#28
Robicie kolejną kłótnię, popatrzcie.. Nawet ja się już przestałem odzywać hehe.

Moje przemyślenia na ten temat : robicie tu drugą zabawę "historia bez końca" peaceee...
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 13 lata temu
#29
Ja już się nie wypowiadam na ten temat.
Sudri pokazał na co go stać z mingiem, jak by ktoś chciał jednak dalej to ciągnąć zapraszam na gg.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Sudri
Sudri 
Amator
Dodano 13 lata temu
#30
"Chamstwo i prostactwo" - jak dla mnie to "Średnia wieku nawet przystępna a czuję się jak bym był w podstawówce jak to czytam. ", ma taki sam wydźwięk jak mój "chamski tekst" hah :P Nie mam zamiaru się kłócić, bo koleś szuka zaczepki i gówno o portalu wie, tym bardziej o nas :)
Jeżeli ja mam skończyć oceniać Ciebie, to w z łaski swojej zamknij buźkę i skończ oceniać NAS, bo tak jak o portalu - gówno o nas wiesz :P
Ja chce wrócić do przeszłości... Dalej czekam na przykład, bo to NIE JA reaktywowałem portal, NIE JA go tworze i zrezygnowałem z powrotu do redakcji, więc mi do cholery wreszcie powiedz, gdzie niby chce "wracać"? :>


PS. Nie zaśmiecajmy forum, bo robi się offtop. Jak masz jeszcze jakieś przemyślenia to zapraszam na gadu. Ew. mozemy się umówić gdzieś na mieście.


Ave, ja.
www.bankfotek.pl/image/854288.jpeg
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 13 lata temu
#31
Odpiszę coś ci na koniec a że tekst jest nie cenzuralny to niech osoby poniżej 18 lat tego nie czytają.

Powiesz mi kurwa niby czemu sądzisz że ja nic nie wiem o nfszone jak ja stałem debilu za pierwszą odsłoną? Chciałbym ci przypomnieć że to ja kurwa jak ty znikłeś harowałem na to co później stało się stroną nfspoland. A to że popełniłem kurwa wielki błąd sprzedając go nie usprawiedliwia cię do wyzywania mnie. Jeśli tak twierdzisz że nie chcesz wrócić do przeszłości to niby po chuj tu to piszesz? Coś cię jednak musiało skłonić żeby powrócić na te stare śmieci. A jak już masz twierdzić że jesteś genialny to powiedz czemu niby wtedy odszedłeś z portalu i jak przez twoje durne "grupy" on ucierpiał.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#32
Ej ludzie.. Nie kłóćcie się, nie warto kłocić się o głupoty, a tym bardziej obrażać. Szczerze mówiąc mnie też boli że nie może być jak kiedyś i że nikt mnie nawet nie pamięta z tamtych czasów ale... Żyjemy dalej.
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 13 lata temu
#33
Temat jest już i tak skończony. Dalsza rozmowa jak bd miała miejsce to tylko na gg. Można go nawet zamknąć.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#34
skay to Ming... no coś mi świta, ale bardzo dawno temu zmienił nick.
Profesor
Profesor 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#35
Oj Panowie Panowie, Temat zostaje zamknięty, po uspokojeniu się atmosfery otworzę, a ebx według regulaminy dostaje warna :)
Tanie Projektowanie stron !!
GG: 7450843



You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja