Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Targi gamescom - oczekiwania

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#1
Jak myślicie, co zaprezentuje nam jutro Ghost na targach Gamescom w Kolonii (Niemcy) ? :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#2
Na pewno będzie nowy trailer, gameplay, dużo screenów i informacji. Ja chciałbym zobaczyć nowe typy wyścigów (marzę o dragu) i poznać szczegóły na temat fabuły gry.

(trochę za późno założyłeś temat xd)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#3
Fakt pozno , ale ciekaw jestem czego oczekuja takie nocne marki jak ja :P ja jak chyba wszyscy bym chciał zobaczyc pełna liste samochodów , aczkolwiek to jeszcze dużo za wczesnie , ale płomyk nadzieji na ujawnienie kilku nowych modeli jest :P Skyline R-34 i R-35 <3
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#4
Liczę, że zapewnią mnie, że ta gra będzie dobra;D
Więcej oczekiwań nie mam, wszystko czego chciałem od gamescomu zobaczyłem wczoraj na konferencji MS.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#5
Oczekiwania były ogromne a ostatecznie było średnio.
Wszystko przez to, że rozgryzłem Ikony miesiąc temu. Dla nas to nic nowego, ale reszta świata się jara teraz :D No i szkoda, że nie było gameplaya..
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#6
Ogólnie średni ten gamescom. Widać było wyraźnie, że M$ wszystkie najlepsze zapowiedzi wykorzystało na E3, na gamescomie właściwie dowiedzieliśmy się tylko trochę więcej o grach, o których wiadomo było już bardzo dużo, bo wychodzą najpóźniej za 2 miesiące, pozytywnie zaskoczył Tomb Raider i zapowiedź Halo Wars 2, rozczarował brak jakiejkolwiek wzmianki o grach, które zostały zapowiedziane na tegorocznym E3.
EA tak samo, zaserwowało marne prezentacje gier, na które zdążyliśmy się już napatrzeć, brak jakiejkolwiek nowej zapowiedzi, brak słówka nawet o Mass Effect.
Z "ciekawszych" rzeczy, poza dotychczasowymi prezentacjami pojawiły się jeszcze trailery Mad Maxa, MGS V i zapowiedź Mafii III. Mad Max wciąż wygląda średnio, do premiery miesiąc, więc najpewniej po prostu jest średni. MGS V może i wygląda fenomenalnie, ale trailer był średniawy - dało się wyczuć brak Kojimy na pokładzie. O Mafii wiadomo mało, ja po bardzo frustrującej i męczącej ale na szczęście bardzo krótkiej znajomości z Mafią 2 nie zamierzam trójki tykać nawet kijem.
Zostały nam jeszcze konferencje Call of Duty i Blizzarda, czyli raczej temat dla prawdziwych zapaleńców, bo zarówno WoW, Diablo jak i CoD już od dawna mają określony target, i raczej do zwykłych ludzi (bez obrazy) już raczej nie trafią.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.