Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Przycinka w trakcie gry

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
K
krotki1269 
Obserwator
Dodano 9 lata temu
#1
Witam wszystkich,
Potrzebuje pomocy, bo NFS Rivals strasznie się tnie. Mój komputer:
dell inspiron 15r 5521
Procesor Intel Core i5 3337u 1,8 GHz + turbo boost do 2,7 GHz
Grafika AMD Radeon HD 8730M + Intel HD Graphics 4000
RAM 8 GB DDR3
Dysk 1TB (wolne ok 800 GB)
Internet ok 30Mb/s
W 8.1

Detale w grze ustawione na średnie, część co się dało to powyłączana i strasznie muli. Jeśli jeżdżę gdzieś z dala od bloków jeszcze jakoś leci, ale jak są jakieś budynki, samochody lub cokolwiek innego to mega się zacina, opóźnienia są ok 1-2 sekundy czasami nawet dłużej. Grafika Radeon się włącza i działa praktycznie z maksymalną mocą, sterowniki zaktualizowane i szczerze mówiąc już rozkładam ręce bo nie wiem o co chodzi ale gra działa po prostu tragicznie, aż odechciewa się jej włączać. Czy faktycznie mam za słaby sprzęt żeby rivals działał jak należy? Co zrobić żeby wszystko działało płynnie, jakieś triki, pomysły cokolwiek? Dodam że wszystkie filmiki działają idealnie, normalnie obraz bajka, ani razu się nie zacina, wystarczy że gra odpali i wszystko się zmienia jakbym miał sprzęt sprzed 10 lat;/
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#2
Widzę, że sprzęt to nieszczególnie mocny laptop, spróbuj ustawić najniższe detale i wspomóc się jakimś programikiem typu gamebooster, zadbaj też o odpowiednie chłodzenie.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#3
jeśli procek nie jest w boost to nie pograsz
K
krotki1269 
Obserwator
Dodano 9 lata temu
#4
Procek w trakcie gry jest stale ok2,5Ghz.. Nieukrywam ze przy niskich detalach to radosc z gry jest taka sobie, no lipa lipa tak czekalem zeby sobie w nia pograc ale widze ze dwa lata to za duzo dla mojego lapka:P a powiedzcie szczerze ktora z nowszych czesci podejdzie pod moje parametry zeby detale byly ustawione na wysokich badz ultra? I czy ta czesc wspolpracuje z kierownica logitech driving force gt? Bo okazalo sie ze na rivals nie pojdzie a na starym most watned smiga az milo
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#5
2 lata to bardzo dużo, w szczególności ostatnie dwa lata kiedy to zmieniła się generacja konsol. Mocne komputery stacjonarne średnio to zniosły, laptop średniej półki raczej nie miał szans. Jeśli chcesz NFSa, którego odpalisz na najwyższych detalach z kierownicą to możesz spróbować któregoś Shifta.
K
krotki1269 
Obserwator
Dodano 9 lata temu
#6
Wlasnie tego sie obawialem ze czas zadzialal juz na moja niekorzysc i nowsze gry nie beda dzialac tak jakbym oczekiwal.. Czyli tak naprawde, zeby gra byla plynna i na wysokich detalach, moge wybierac we wszystkich czesciach do shift 2 unleashed wlacznie? a z nowszymi bedzie juz lipa tak jak z rivals? I z tego co kojarze to wszystkie te starsze czesci tez beda kompatybilne z ta kierownica?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.