Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Który z NFSów mi polecicie?

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
M
mDiablo123 
Uczeń
Dodano 7 lata temu
#1
Witam!
Jestem tu nowy, więc możliwe, że temat powinien być gdzieś indziej.

Mianowicie gram już od jakiegoś czasu w NFS: MW (2005). Podobała mi się ta gra i postanowiłem kupić nową część. Tylko nie wiem, którą wybrać. Chcę jedną z nowszych (NFS 2015/Rivals, itd.). W przeciwieństwie do MW, liczę na wyścigi nocą i w miarę dobry tuning. A więc, co mi polecacie, z własnego doświadczenia?
Cubix-zkz
Cubix-zkz 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#2
W NFS'15 grało mi się całkiem przyzwoicie. Masz w nim fajny tuning i nocne wyścigi. W wolnym czasie możesz zawsze dodać coś na Showroom :) Pamiętaj że na Originie masz wersję próbną w której masz 10 godzin grania :D Jak masz wątpliwości nie zaszkodzi spróbować ;)
widefon.com/_ld/97/s50052485.jpg
M
mDiablo123 
Uczeń
Dodano 7 lata temu
#3
Mi się wydaję, że to byłoby najlepsze rozwiązanie. ;) Recenzje były optymistyczne, wyścigi nocą zdawały się fajne, a z tuningiem, to raczej sam się przekonam. Jeżeli chodzi o Origini - nie bawię się w takie rzeczy, ale może spróbuję.

Czekam na kolejne wypowiedzi. ;)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#4
Most Wanted to jedyna część w jaką grałeś? Na pewno po MW trzeba przejść NFS Carbon (ciąg dalszy fabuły) ;)
Jeśli wyścigi nocą i dobry tuning to oczywiście najnowszy Need for Speed :) Polecam zapoznać się z osią czasu na górze strony - masz tam wszystko o każdej części NFS :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#5
Jeśli liczysz na tuning, to zdecydowanie NFS 2015 będzie dla Ciebie. Most Wanted 2012 ma najlepszy multiplayer, a Rivals jest doskonały jeśli chcesz się pościgać samochodami klasy hyper i powalczyć z policją.

I tak jak Radzio mówi, koniecznie sięgnij po NFS Carbon - w dziale download znajdziesz mod do ekranów panoramicznych i podmieniający tekstury na bardziej szczegółowe.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#6
Jeżeli nie przeszkadza Ci okropna policja (tu nie ma pościgów, tzn. są jak będziesz się o nie prosić i cały czas "zabawiać" policję (btw, zmian radiowozów nie uświadczysz)), zdecydowanie najnowszy Need for Speed. To tak naprawdę Underground 3, tylko dostosowany do obecnych realiów i rynku.
Tuning - fenomenalny. Nocny klimat, cała kultura i otoczka wyglądają świetnie. No - i fabuła nie jest w końcu banalnie naciągnięta tylko poprowadzona fajnie i luźno.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#7
Podpisuję się pod tym co napisał Siekier :)
M
mDiablo123 
Uczeń
Dodano 7 lata temu
#8
To chyba najnowszy NFS wygrał. ;) Ale jeżeli ktoś chce nadal pomóc, to liczę na jego opinię. Na pewno wezmę ją do serca. ;)
rumcajs
rumcajs 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#9
Też sugeruję Ci NFS 2015. Gra świetnie oddaje klimat nocnych, nielegalnych wyścigów, coś jak w Underground, no i te wstawki filmowe z prawdziwymi aktorami, co sprawie, że gra nabiera jeszcze większego realizmu.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.