Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS The Run = Problem

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#1
Witam serdecznie. Mam pewien problem z grą Need For Speed The Run, mianowicie kiedy chcę odpalić grę wyskakuje coś takiego: "upewnij się że gra została prawidłowo zainstalowana i spróbuj ponownie" lub bez tego co wcześniej napisałem pokazuje się ciągle to: link do obrazka. Próbowałem 5 razy zainstalować grę i odinstalować ale nic nie pomaga. Zaraz po dostaniu The Runa wszystko było ok, lecz w pewnym momencie gra się zatrzymała i dalej nie chciała iść. Po krótkim czasie dowiedziałem się, że to była wina Directa ponieważ, miałem 11 a do gry wymagana jest 10. Więc przeinstalowałem system, instaluję grę a tutaj błąd taki jak na obrazku. Teraz dowiedziałem się, że pojawia się ten błąd ponieważ, zgubiło plik DXGI.DLL więc pobrałem go z neta i jak mogę was poprosić moglibyście powiedzieć gdzie go włożyć dokładnie ? Czekam na odp. Pozdro.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#2
Zmień nazwę tematu.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#3
C:\Windows\System32
C:\Windows\winsxs\x86_microsoft-windows-directx-dxgi_31bf3856ad364e35_6.1.7601.17514_none_3c85e23e7cced2d3
C:\Windows\winsxs\x86_microsoft-windows-directx-dxgi_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_3a54ce767fe04f39

Dwa pierwsze maja nie tylko ten zam rozmiar, ale i datę. Mam Win7, dla Visty foldery mogą zawierać 6.0.XXXX zamiast wytłuszczonych 6.1.7600
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#4
Inventer problem z dxgi opanowałem ale co to jest, że jak gram to w pewnym momencie gra się zacina i dalej nie chce iść. Bo komputer na pewno nie jest za słaby. Najdalej doszedłem do cut-scenki z Sam w kawiarence, pózniej było przywitanie w Need For Speed The Run ale przed wybraniem auta aby dojechać na Nob Hill gra się zacięła i tyle było grania. Innym razem i do tej pory jest tak, że jak jadę Audi to po wyjechaniu ze złomowiska robi się to samo co wyżej pisałem. Nie wiem czym to jest winne. Może to po prostu felerny model płyty albo co. Czekam na odp.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#5
Pisałeś w pierwszym poście o direct - spróbuj zainstalować tego z płyty, może nie ma jakiejś biblioteki i jeszcze jakąś biblioteke Visual C++ Redistributable czy jakoś tak (ale nie wiem czy jest na płycie). I najnowsze sterowniki: dla nVidii to będzie 285 z groszami, dla AMD/ATI nie wiem, ale tez pewnie ledwo co wydane.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#6
Ewentualnie spróbuj przeinstalować system, i wtedy najnowsze sterowniki. To powinno pomóc, mi zawsze wszystko dobrze działa, jak Windows jest czysty wgrany.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#7
Reev w tym problem że zrobiłem dokładnie to samo co napisałeś i dupa nie chodzi. Inv spróbuję ale pózniej bo świeżo po zabawie jestem.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#8
Ryan, spróbuj na czas zwiechy zmienić ustawienia graficzne.
E
Enkei 
Uczeń
Dodano 12 lata temu
#9
Witam kupiłem nie dawno Run'a i od razu mam z nim problem, otóż na początku pisze że mam jakieś zacofane stery do grafiki, a po drugie gdy gra się włączy to nie działa klawiatura i myszka. Tu jest pytanie czy to jest spowodowane tymi sterami czy coś innego jest tego przyczyną ?? Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki. :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#10
No jeśli chodzi o sterowniki to rzeczywiście RUN wymaga nowych sterowników, które zostały wydane min. ciut przed premierą. Rozumiem, że najnowsze sterowniki do grafiki już zainstalowałeś. Podaj specyfikacje komputera, to być może rozpracujemy problem myszy i klawiatury. Czy w innych grach też taki problem występuje?
E
Enkei 
Uczeń
Dodano 12 lata temu
#11
Nie występuje takiego błędu. Specyfikacje to:
AMD Phenom II X4 960T 3.00GHz
8GB Kingstona 1333MHz
Nvidia GeForce GTX550Ti 975MHz
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#12
uła, ale demon, a dasz radę uruchomić grę w okienku, a nie na pełnym ekranie?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.