Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Dzień dobry!

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
Kamilos446
Kamilos446 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#1
Cześć forumowicze,
Mam na imię Kamil, ale przedstawiam się w sieci jako Kamilos446. Obecnie mam 19 lat, niedawno pisałem maturę.
Moją pierwszą częścią z serii Need for Speed było Porsche Unleashed. Potem grywało się w każdą część,
jaka wychodziła do Hot Pursuit z roku 2010. Jakoś zaprzestałem w ciągłe granie tego samego, a przynajmniej w tamtym
czasie. Potem próbowało się nadrabiać zaległości, odświeżać stare części. Ogółem do dzisiaj nie zagrałem w pierwsze
trzy części NFS, oba Shifty, Most Wanted (2012) (posiadam na Origin), Need for Speed (2015), Rivals i Payback.
Szkoda, że już nie sprzedają starych części w sklepach. Można to samo powiedzieć o innych grach od ,,ulubionych"
wydawców. Mówiąc jeszcze o Need for Speedzie to nie widziałem dalej filmu, ale się przymierzam. Opinie słyszałem różnie.

Jak trafiłem na to forum? Powiem szczerze, że dowiedziałem się z jeszcze istniejącego forum książki ,,The Most Wanted
Powrót do Rockport". Jakoś wcześniej nie przyszło mi się dowiedzieć o NFSZone. Być może też zaangażowanie Radzia
przyczyniło się do jego odwiedzenia. W sumie jestem jedną z osób, która obawia się upadku tamtego forum oraz ponowne
zniknięcie książki. Dlatego też ciekawy jestem kto tutaj zdecydował się na zakup ,,zakazanej" książki, kiedy było to jeszcze
możliwe.

Hmm, czy coś jeszcze? Myślę, że na razie tyle wystarczy. Nie obiecuję dobrej frekwencji, ale liczę na miłą atmosferę,
dobrą grę. Mówiąc o niej, chętnie przyłączę się do wspólnej gry w NFS Hot Pursuit (2010). Ciekawy jestem, jak to wszystko
będzie zorganizowane, gdyż, o ile mnie pamięć nie myli, w jednym ,,pokoju" można zagrać do 10 osób. Być może po prostu
nie wszyscy będą ze sobą grać, ale czas pokaże. Czasami można napotkać osoby grające, głównie pochodzenia rosyjskiego.

Pozdrawiam!
Kamilos446
,,Nieważne co wybierzesz - każdy ruch wpływa na przyszłość. Żebyś tylko go nie żałował"
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#2
Miło Cię poznać :)

Sprawa książki jest bardzo nieciekawa. Pytałem się kiedyś Karoliny (to było jakoś świeżo po nawiązaniu współpracy z nami) o połączenie forum książki z naszym po wydaniu całej książki, bo przewidywałem, że forum po wydaniu ostatniego tomu będzie pustoszeć. Niestety p. Lansky chciał, by forum pozostało poza EA. Nasz portal nie jest bezpośrednio powiązany z EA, choć faktem jest że pewna współpraca istnieje, a p. Lansky ma, całkiem słuszny patrząc na to co się stało wokół książki, wstręt do EA. Nasz portal bardzo wspierał książkę. W menu serii na górze strony ujęliśmy książkę i będziemy ten dział rozwijać. Nie postanie zbyt dużo artykułów, ale przewiduję opis postaci, samochodów, miejsc akcji oraz ciekawostki. Tylko to jest kwestia minimum roku. Bo prócz wertowań książki, mam jeszcze kopię chyba całego kanału YouTube. To są dziesiątki godzin, z których trzeba powyciągać ważne informacje. Pamięć o książce przynajmniej na naszym portalu nie zniknie, choć nie ukrywam, że pomijając newsy, te artykuły na pewno nie zastąpią tamtego forum.

W HP w danej sesji może grać 8 osób - 4 po stronie kierowców i 4 po stronie gliniarzy. Żeby obie frakcje nie zagłuszały i nie podsłuchiwały siebie nawzajem, utworzyliśmy 8 pokojów dla max 4 osób każdy z nich. Raczej wystarczy, a w razie czego zawsze można szybko dodać nowe. Nie trzeba ich używać podczas gry - są na wszelki wypadek, jeśli gracze będą chcieli pograć w co-opie. Teoretycznie gracze powinni się pododawać do znajomych na Originie czy konsolach (aczkolwiek nie bardzo wierzę, że pojawi się ktoś z konsolą), potem pododawać się do pokojów, a potem identycznie rozmieścić w grze. A jak wyjdzie w praktyce? Przekonamy się 8. lipca.
Kamilos446
Kamilos446 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#3

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Sprawa książki jest bardzo nieciekawa. Pytałem się kiedyś Karoliny (to było jakoś świeżo po nawiązaniu współpracy z nami) o połączenie forum książki z naszym po wydaniu całej książki, bo przewidywałem, że forum po wydaniu ostatniego tomu będzie pustoszeć. Niestety p. Lansky chciał, by forum pozostało poza EA. Nasz portal nie jest bezpośrednio powiązany z EA, choć faktem jest że pewna współpraca istnieje, a p. Lansky ma, całkiem słuszny patrząc na to co się stało wokół książki, wstręt do EA. Nasz portal bardzo wspierał książkę. W menu serii na górze strony ujęliśmy książkę i będziemy ten dział rozwijać. Nie postanie zbyt dużo artykułów, ale przewiduję opis postaci, samochodów, miejsc akcji oraz ciekawostki. Tylko to jest kwestia minimum roku. Bo prócz wertowań książki, mam jeszcze kopię chyba całego kanału YouTube. To są dziesiątki godzin, z których trzeba powyciągać ważne informacje. Pamięć o książce przynajmniej na naszym portalu nie zniknie, choć nie ukrywam, że pomijając newsy, te artykuły na pewno nie zastąpią tamtego forum.


Ooo, miło to słyszeć, że coś się uchowało. Przyznam się, że sam zbieram wszystko to, co jest jeszcze dostępne. Mam w planie, a nawet to realizuję, by stworzyć film upamiętniający tę książkę. I przyznam, że mam pewne luki, które mógłbym przedstawić. Ale o więcej mogę się podpytać prywatnie. W sprawie wszelkich opisów mogę w miarę swoich możliwości wspomóc administracje, moderatorów. Zależy mi i dziękuję temu portalowi, że będzie podtrzymywał istnienie książki :)
,,Nieważne co wybierzesz - każdy ruch wpływa na przyszłość. Żebyś tylko go nie żałował"
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#4

Cytat

Kamilos446 napisał(a):
Jak trafiłem na to forum? Powiem szczerze, że dowiedziałem się z jeszcze istniejącego forum książki ,,The Most Wanted
Powrót do Rockport". (...) W sumie jestem jedną z osób, która obawia się upadku tamtego forum oraz ponowne
zniknięcie książki. Dlatego też ciekawy jestem kto tutaj zdecydował się na zakup ,,zakazanej" książki, kiedy było to jeszcze
możliwe.


Na forum książki jestem prawie od samego początku, a co za tym idzie mam wszystkie 3 tomy. To, że tamto forum będzie się skłaniało ku upadkowi po wydaniu wszystkich książek i przewodników, było niestety do przewidzenia.
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.