Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

S6 czy Z5? pomoc przy wyborze telefonu

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Profesor
Profesor 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#1
Witam zastanawiam się nad kupnem telefonu mam do wyboru:

Smartfon Samsung Galaxy S6 Edge 64GB Czarny

Smartfon Sony Xperia Z5 Compact E5823 Czarny


który osobiście byś wybrał telefon ? czekam na propozycje, dzięki :)

// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
Tanie Projektowanie stron !!
GG: 7450843



xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#2
Z5 bo jest pro elo <3
S6 spowolni Ci po pól roku #NIEPOLECAMTOUCHWIZA
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#3
Oj tam nie przesadzajcie z tym Touchwizem, obecnie nie jest z nim chyba tak źle niż kiedyś... Z tego co wiem to Z5 ma mniejszą rozdzielczość, ale i tak idealną, więc wszystko będzie na pewno płynniejsze w Xperii. Jeżeli chcesz się bawić gestami i żeby telefon rozpoznawał twoje gesty przed ekranem itd. to możesz Samsunga, ja jednak wziąłbym chyba Soniaka.

Tutaj jest jeszcze takie porównanie, radzę popatrzeć na wszystkie punkty a nie na samo podsumowanie ;) i jeszcze raczej potwierdza wyższość oprogramowania Sony od Samsunga link
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#4
Ja również bardzo szczerze polecam Z5 :)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#5
#XPERIA #RULEZ
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#6
Z5 ma Snapdragona 810 i niezależnie jak Sony sobie z nim poradziło, i tak będzie throttling. I może się grzać.
S6... Polecałbym Ci S7, bo ma wszystko co miał S5 plus zachowuje nowy design i dużo lepsze wykończenie. Sam posiadam S5 i mimo, że TouchWiza zawsze da się po pewnym czasie zapchać, to jednak Samsung tworzy najbardziej praktyczne i użyteczne na co dzień flagowce. Po pierwsze - przyciski pod ekranem z czytnikiem linii w home. Po drugie - i najważniejsze - AMOLED. Raz wybierzesz smartfona z tym ekranem i nie będziesz sobie wyobrażać przesiadki na jakikolwiek LCD. Przepaść w kolorach i czerni jest przeogromna.
Jakość wykonania obu modeli jest ta sama, bardzo podobne materiały - ale S6 lepiej leży w dłoni plus - co ważne - ma LEPSZY aparat od Z5 mimo na papierach gorszej matrycy. Aparaty Xperii są przereklamowane i wcale nie tak dobre jak mogłoby się wydawać.
Do tego - TouchWiz jest dużo bardziej praktyczny i intuicyjny niż nakładka z Xperii. Nie wiem czemu, ale ta z Xperii wydaje mi się jakaś taka okrojona.
Plus Xperia Z5 to ostatnia "zetka" - ceny polecą teraz w dół, bo Sony wprowadza linię Xperia X.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: Profesor, Siekierka, xKajzerGaming007, Kuchsee, Gregi, Morvic