Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Nasze lektury :)

Ostatnia aktualizacja 1 rok temu
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#1
Hej, założyłem ten temat pod wpływem małej wymiany zdań na SB. Możemy tutaj polecać różne tytuły, dzielić się opiniami lub też opowiadać różne sytuacje, do których się przyczyniła książka :D
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#2
Powiem tak - u mnie w gimnazjum mam mega nudne lektury. Żadna z nich mnie nie zaciekawiła, a omawiam już chyba 4tą z tego co pamiętam.
Z "czworga" złego, najlepsza była "Opowieść wigilijna" (Reszta lektur to "Dziady cz. II, Latarnik, Świętoszek). Dobry ma przekaz, lecz według mnie na te czasy temat zbyt powtarzalny. Nawet miło się ją czytało, ale znam książki które naprawdę mogą urwać dupę, a przy tej tak się nie stało :)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#3
U mnie najlepszą lekturą było "I nie było już nikogo" Agaty Christie. Kryminał, dlatego najlepsza :) a tak to zazwyczaj nudno, "Krzyżacy" jakoś radę dawali, ale ogólnie nie podobały mi się lektury.
Niemniej, w temacie chodzi chyba o wymienianie się opiniami o różnych książkach (no bo lektura nie oznacza tylko i wyłącznie lekturę szkolną :)) i z książek które przeczytałem to polecam "Zwiadowców" Johna Flangana, a przynajmniej te początkowe części, ponieważ seria jest długa i podobno później historia zaczyna być zbyt podobna i powtarzalna w stosunku do poprzednich części. Ja doszedłem do 4. księgi i naprawdę miło się czytało :)
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#4
Morvic, u ciebie w gimnazjum dopiero Opowieść Wigilijna? U mnie w tym roku w 6 klasie już jest xd Nie mogłem tego czytać, nie dało się
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#5
W 1 gim przeczytałem opium w rosole (słabe nawet), opowieść wigilijna (scenariusz jak typowej bajki dla dzieci) i czytam teraz krzyżaków (jest fc*uj czytania ale ujdzie )
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#6
To ja podzielę się ciekawym tytułem, bo widzę że temat chwycił :D "Pokolenie Ikea" i "Pokolenie Ikea: Kobiety" Piotra C. to naprawdę fajne lektury :) Trochę ironii, wspominek, czarnego humoru, wątków erotycznych tam nie brakuje (Ale to nie jest "Grey", więc proszę mi nie powiązywać tych książek xP), a to wszystko widziane oczami 30-letniego pracownika korporacji prawniczej :p Naprawdę dobre, jak dla mnie to lepszej w ręce nie miałem do tej pory co czytałem, tam wszystko jest tak napisane do bólu prawdziwie xD

A jak trafiłem na ten tytuł? Ano kiedyś tata przyjechał z Polski z pracy na parę dni do domu to przywiózł ze sobą "Angorę". Pismo fajne, dużo ciekawych rzeczy w niej było, ale wertując strony trafiłem na opublikowany fragment książki. Przeczytałem i pierwsza reakcja to typowe "xD", ziomek naprawdę musi mieć dobrego dilera. Potem tata znów pojechał na parę dni w Polskę i wrócił z kolejnym numerem tego pisma, i tam był już inny fragment tejże lektury. Sytuacja powtarzała się jeszcze ze dwa razy i po kolejnych fragmentach przeczytanych w "Angorze" rzucam mamie by mi sprezentowała na święta tą książkę. Jest grudzień, jest wigilia, prezenty itp. i po kolacji idę się zaczytywać wmój prezent. Chyba w ciągu jednej nocy ją przeczytałem, tak mnie wciągneła :D Potem coś mnie tknęło i zacząłem patrzeć po internecie, tam trafiłem na drugą część, którą kupiłem dopiero w czerwcu w miejskiej księgarni. Na niej też się nie zawiodłem :) Równie dobra co poprzednia część. Opowiedziałbym jeszcze jedną historię związaną z tą książką, ale to kiedy indziej się podzielę tym ;)
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#7
Kajzer, teraz robię Świętoszka, Krzyżaków będę miał w 2giej ;_;
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
F
Farfara22 
Uczeń
Dodano 1 rok temu
#8
A co sądzicie o powi9eściach Mroza? Mnie osobiście wciągają Smile
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: MadaFaster, xKajzerGaming007, Kuchsee, Gregi, Morvic, Farfara22