Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wybór smartfona

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#1
Witam, po 20 maja - 3 miesiące przed końcem umowy - mam możliwość wzięcia telefonu, w Play na taryfie All Inclusive MAX 45. Do wydania na słuchawkę mam do 600zł (500 swoje + 100 od mamy). Obecnie rozważam 3 modele: Samsung Wave III, HTC 7 Mozart i Sony Ericsson Xperia Neo V, z zaznaczeniem na tego pierwszego - gdyż super-modyfikalność systemu nie jest mi potrzebna, a sytuacja WP jest dość niejasna - a w ogóle nie wiadomo, czy potem miałbym aktualizację do Apollo. Poza tym, jestem estetą i telefon ma być dla mnie ładny - i tutaj znowu wygrywa Wave, chociaż Xperię też cechuje dość ciekawe wzornictwo, szczególnie ten tył (<3). A Wy, co myślicie? Który z tych telefonów byście wybrali?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#2
Ja mogę szczerze polecić SE Xperia X8. Sam używam od stycznia i jestem bardzo zadowolony. Funkcjonalny smartfon, przejrzyste menu, przy zakupie dorzucają kartę sd 2GB. Smartfon praktycznie do wszystkiego - dzwonienie, smsowanie, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki, granie.
W umowie na 24mies. po 50zł/mies. w T-Mobile przy kupnie płacisz 1zł.

Słowem, SEXPERIAX8 jest świetnym smartfonem.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#3
Nie obchodzi mnie ten shit, nie celuję w low-end tylko w solidny mid-end. :P 3,2 ekran to za mało, to 3,7 w Xperii to minimum.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#4
Ale SE serii Xperia są naprawdę dobre. Mam Nokia 500 i mogę ci go polecić ;)
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#5
Samsung jest z tych 3 najlepszy. Jest najładniejszy i chyba ma najlepsze bebechy.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
M
Mateusz93 
Uczeń
Dodano 12 lata temu
#6
Jeżeli na prawdę nie zależy Ci na grzebaniu w systemie to bierz Wave III bez zastanawiania. Zresztą Bada nie jest taka złą jakby się mogło wydawać. Sam posiadam Wave'a I i w sklepie można znaleźć wiele ciekawych aplikacji/gier. Oczywiście to nie to co Android Market czy Apple Store ale nie jest źle. Wnętrzności "trójka" ma w porządku. Ogromnym plusem jest ekran SuperAMOLED, który nie jest tylko chwytem marketingowym. Kolory są o wiele lepiej odwzorowane od standardowych wyświetlaczy.
W budowie :>
zidanek1999
zidanek1999 
Obserwator
Dodano 12 lata temu
#7
Ja mam xperię neo v i polecam, ekran 3,7 cali na luzie wystarczy do przeglądania internetu i wygodnego użytkowania. System android jest bardzo dobry , o Badzie za wiele nie słyszałem. Twój wybór ;)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#8
Co do Neo V - chodzi mi głównie o obudowę. Słyszałem, że plastiki trzeszczą, a lakier z przycisków się ździera, a poza tym to wszystko jest bardzo podatne na porysowania.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
zidanek1999
zidanek1999 
Obserwator
Dodano 12 lata temu
#9
Od dotykania zostają odciski palców ale nie zauważyłem żeby się rysowała obudowa. Co do lakieru na przyciskach to nie wiem, bo ten telefon mam od niedawna i jeszcze ich nie "zdarłem". Ja na twoim miejscu porównałbym jeszcze te telefony na telepolis.pl żeby mieć lepsze wyobrażenie.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#10
Przetrzymaj maksymalnie długo wybór telefonu. Do mnie też dzwonili 3 miesiące przed końcem umowy, ale zawsze mówiłem, że nie mogę rozmawiać, niech zadzwonią za za 2-3 dni. Teraz jest okres komunii i firmy prawdopodobnie chcą złapać jak najwięcej klientów na "komunijne promocje". Ostateczną decyzję podjąłem miesiąc przed końcem umowy. Zresztą za miesiąc lub dwa już powinna być jasna decyzja co z WP8. I nie bój się targować - poszukaj oferty u innych operatorów i powiedz, że mają lepsze umowy (nawet jeśli nie będzie) - nigdy od razu nie gódź się na ofertę, która ci dają. Aktualnie jedna z komórek firmowych ma teraz koniec umowy i obsługa klienta ma zadzwonić za miesiąc, jak będzie miała lepszą ofertę :D
M3
M3 
Amator
Dodano 12 lata temu
#11
zgadzam się z Inventerem co do brania telefonu, ale jakbyś już miał brać to polecam Neo V. Kumpel ma i sobie go chwali :)
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#12
Ja również 3 dni temu zakupiłem Neo V i jest po prostu świetny! Lepszy od mojej byłej Nokii 500. A więc kupuj śmiało!
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#13
Ludzie - ale ja na 99% jestem nastawiony na Wave 3... I Wasze opinie mnie w tym dodatkowo utwierdzają - Neo V ma pełno osób, a Wave'a - prawie nikt. Unikat. :P Poza tym, telefon ma mi służyć 2 lata, więc powinien być wykonany z solidnych materiałów.

Inventer - Play ma obecnie najlepszą ofertę na rynku. Widziałeś u jakiegokolwiek operatora 1GB internetu miesięcznie za darmo? ;) Nie?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#14
Ja na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolny z mojego SE Xperia Neo V. Zarąbiście prosty w obsłudze, BAZYLION (xD) funkcji, duży ekran... jak dla mnie ideał.

Krótko - bierz Neo V i koniec.
.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#15
Te Wasze opinie tylko utwierdzają mnie w tym, żeby Neo V nie brać. Za dużo osób posiada ten telefon, do tego z designu jest on zbyt mało elegancki, plastik w nim skrzypi - a ja chcę telefon, który wytrzyma mi 2 lata użytkowania. Do tego Android mnie odpycha - nie chcę otwartego systemu. Mam Omnię z Windows Mobile 6.1 Pro (obecnie, wcześniej siedziałem na 6.5) i wgrywanie custom romów, ustawianie wszystkiego, szukanie aplikacji na internecie to dla mnie męka. Do tego co to za system, który zamula na 2 rdzeniach?

Wave 3 też już raczej wykluczyłem, ze względu na badę - na którą niestety, NICZEGO dosłownie nie ma. Wśród aplikacji 99% to bezsensowne motywy. A sam świetny ekran i design, niestety, nie wystarczą.

Decyzja więc już padła - biorę Mozarta. Najlepszy, po iOS system na rynku - prosty, schludny, nie trzeba ustawiać go godzinami, całkiem wydajne podzespoły, kompaktowe wymiary, CUDOWNY i elegancki design, pewnie leży w dłoni, dobry dotyk, świetna jakość dźwięku na słuchawkach - wszystko, czego potrzeba. No i w Marketplace jest praktycznie wszystko potrzebne, co da się pobrać z Google Play. Zresztą byłem już w salonie i podjąłem tą decyzję ostatecznie. Temat można zamknąć - nie chce mi się zresztą wysłuchiwać kolejnych opinii o Xperii Neo V, bo swoje zdanie na temat Sony Ericssonów "Xperia" już wyrobione mam - plastik i tandeta.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.