Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Gamingowe podsumowanie roku 2012

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#1
No właśnie, jak oceniacie ten rok pod kątem gier, które w nim wyszły? Czy jest dobrze, czy coś was zawiodło, czy zaskoczyło? Jak wygląda wasze Top 5 gier? :P

U mnie tak:
5 miejsce - Mass Effect 3
4 Miejsce - Max Payne 3
3 Miejsce - Dishonored - Rozumiem sukces tej gry, gra w pełni na niego zasłużyła. Jednak jak dla mnie został on za bardzo rozdmuchany. Stąd tylko 3 miejsce.
2 Miejsce - Borderlands 2 - To chyba jeszcze większe zaskoczenie dla was. Tak tą grę chwaliłem, tyle o niej opowiadałem, chwaliłem się osiągnięciami. Ten tytuł dał mi masę satysfakcji, tony emocji i temu podobne. Z kim zatem przegrał?

<Werble>

1 MIEJSCE - FAR CRY 3 - Ano z nim. Ten tytuł najnormalniej trafił w sam środek moich upodobań. Niezwykle klimatyczne Rook Island, niezapomniane postacie z Vaasem na czele, fenomenalna grafika, totalna swoboda. Dla mnie do szczęścia tyle wystarczy. :D

Oczekiwania na 2013 - Tylko trzy pozycje - Nadchodzący NFS od Ghost, Grand Theft Auto V oraz Saints Row 4.
Ogólnie ten rok mogę zaliczyć do udanych, otrzymaliśmy wiele comebacków, z czego najgłośniej było o Diablo 3. Wielu z tegorocznych tytułów nie kupiłem, choć mam w planach ich nabycie w ramach uzupełnienia biblioteczki chociażby. :P

A co tam u was? :)
.
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#2
~Recek zapomniałeś o Diablo III
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3
Diablo III w najlepszych grach? Ta gra to jedna z największych wpadek tego roku.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#4
Grałem w Diablo I Daiblo II ale Daiblo III jest tym czego trzeba fanom rpg i fantasy
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#5
Dzony - Diablo 3 mnie niczym nie urzekło, więc nie trafiło do rankingu, ot co. :)
.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#6
Assassin's creed III
NFS: Most Wanted
F1 2012
DMC: Devil May Cry
Sly Cooper: Podróże w czasie

Moje 5 tytułów na ten sezon :P na 100 % te 5 gier znajdzie się w moim posiadaniu :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#7
A nowy hitman ?? Dodam jeszcze do swojej listy LS 2013
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#8
Assassin's Creed III
NFS: Most Wanted

To są dwie moje gry z tego roku. :P I nie chcę innych są fenomenalne. Kocham serię Assasin's, a NFs oczywiście tradycja. <3
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#9
Moje ulubione gry tego roku? To oczywiste. Need for Speed: Most Wanted i... The Sims 3 Seasons.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#10
U mnie wygrały 3 tytuły: AC III, Borderlands 2 i Euro Truck Simulator 2. Tak, Czesi z SCS odwali kawał świetnej roboty przy kolejnej części gry o jeżdżeniu TIRem. ;)
iv.pl/images/61150365373795294747.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#11
Dla mnie wygrane tytuły to:

1. Assassin's Creed III - gra po prostu świetna, masakryczna, nie ma po prostu słów by tą grę opisać.
2. Need for Speed Most Wanted- Wciągnął mnie, ale po ukończeniu gry i wyzłoceniu każdego auta odinstalowałem grę.
3. Sleeping Dogs - gra cholernie długa, ale według mnie taka chińska kopia GTA.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#12
U mnie:
1. Max Payne 3 - świetna fabuła, świetnie poprowadzona postać Max'a Payne'a no i świetna oprawa audiowizualna.
2. Forza Horizon - jedna z najlepszych wyścigówek wszech czasów.
3. Medal of Honor Warfighter - siłą rzeczy, w więcej gier z roku 2012 nie grałem xd

Oprócz tego ruszyłem parę demówek (Dirt Showdown, Ridge Racer Unbounded i Need for Speed Most Wanted) ale wszystkie okazały się zbyt mało zachęcające, żeby chociaż pobrać pirata i zagrać w pełną wersję.
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#13
Zrobiłem ciekawy panet "Top 5: Best Lap" pozniej zrobię ss'y bo jeszcze jest testowany i robię poprawki
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.