Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Gran Turismo 6

Ostatnia aktualizacja 10 lata temu
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#1
Cześć Smile

Dzisiaj (6 Grudnia) nastąpiła premiera nowego GT. Z tego co wyczytałem, ta część jest znacznie lepsza niż 5. Nowa fizyka jazdy, więcej torów i autek, lepsza grafika, po prostu jest lepiej. Pojawiły się też opinie, że to duże DLC do GT5. Gierki jeszcze nie posiadam i zastanawiam się nad kupnem. W końcu 200zł to całkiem sporo Smile Jeśli ktoś ma gierę to niech podzieli się opinią. Jestem fanem serii GT no ale 5 mnie troszkę zawiodła. 3 i 4 to było coś, a czy 6 jest taka sama jak wymienione poprzedniczki?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#2
GT 5 cie zawiodła? xD Szczerze powiem, że po kilku latach na gra potrafi zaskakiwać :) Jest ona tak wielka, że cały czas ma jakieś tajemnice.

Wracając do 6 - ja kupię na pewno, ale dopiero jak będzie chodzić po 150-160 zł. Grałem w demo i faktycznie ta fizyka jest zupełnie inna. Obejrzałem też wiele gameplayów i jestem mocno "napalony" na tą produkcję :)

Na pewno wielki plus za to, że wszystkie 1200 aut można kupić w salonie. W gt5 było trzeba polować na modele na giełdzie co było dość kłopotliwe. Podoba mi się też powrót "caffee break" (czy jakoś tak) np. przejedź jak największy dystans na 1 litrze paliwa :D Ogólnie rzecz biorąc w GT 6 jest to czego zabrakło w 5. No i wielki plus za koncepty. Tuning też rozwinięto, a szczególnie wizualny. Sporo spoilerów, felg itd. Będzie można się pobawić.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#3
GT5 po jakimś czasie jakieś nudne się stało Pfft Jak już jechałem 20-40 minutowy wyścig potrafiłem zasnąć xD Te rajdy też jakieś słabe były, choć jak dobrze ustawiło się Imprezę z 1999 WRC nadrabiało brak rozmaitości na trasie ;D No nie wiem, 3 i 4 miały to coś w sobie, jakiś klimat trzymały jednak. Co do GT6 trailery naprawdę "napalają" na te produkcje ;D Tylko nie chce się naciąć :/
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#4
Wiadomo - Gran Turismo to Gran Turismo. W każdej części jest to samo xd Jeśli ktoś naprawdę to lubi - na GT6 się nie zawiedzie.

Śmiać mi się tylko chce jak chwalą się 1200 samochodami. Co to ma być za lista? 20 wersji Mazdy RX-7 XD Wgl. widać jak przeważają japońskie samochody. Jest równe 100 modeli Hondy, a nie ma takiego Bugatti Veyron Super Sport czy nowości jak McLaren P1. No, ale przecież będą DLC :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#5
No chyba GT6 powinno dać więcej radochy Smile No nic, na razie poczekam te 2-3tyg. (może nuda świąteczna zadecyduje ;D) albo dłużej.

Co do japońskich marek to ta, największa beka i tak z Nissanów jest xD Ile tego tałatajstwa dali... DLC to też śmiech na sali, ale wiadomo, norma w dzisiejszych czasach Pfft

No i skośnoocy dostają lepsze intro -_-
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#6
Czytałem, że niezłą kasę życzą sobie za samochody - najdroższy ponoć przewyższa wartość gry, co jest dość sporym przegięciem. Nie mówię, że zaraz ktoś chciałby kupić wszystkie dostępne samochody, ale kwoty za wirtualną kasę w grach (nie tylko tej) są przerażające. Oczywiście można samemu zdobywać kasę w grze, ale nie wiem jak długo trwa zbieranie na taki wózek.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#7
link


GT6 na pewno będzie jedną z tych gier dla których kupię PS3. Z poprzednich części nie grałem jedynie w 5, i uważam, że wszystkie wcześniejszy były wyśmienite, GT2 i 3 w mojej opinii są jednymi z najlepszych gier wszech czasów, co lepsze nawet teraz są w stu procentach grywalne. :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#8
[movie=youtube]mZPMUTtLUtQ#t[/movie]

OMG xD No na serio?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#9
[movie=youtube]TBlq-M2UxKU[/movie]

Ciekawe... Wyścigi na księżycu, co oni ćpali...

Tak btw. Dali Motion Blur? :O
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#10
Ja byłem tak zapracowany, że po raz pierwszy w życiu dowiedziałem się o premierze gry na TV a nie w sieci :]

Oczywiście pozycja obowiązkowa w mojej kolekcji.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.