Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Driver: San Francisco

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#1
Driver - gra bez której nie byłoby GTA, chodź wielu uważa, że to właśnie Driver jest klonem GTA. Niebawem premierę będzie miała kolejna część zatytułowana DRIVER: SAN FRANCISCO na którą czekam z niecierpliwością jak nobla pragnę. W zasadzie to zastanawiałem się czy powstanie kolejny Kierowca :P i jednak gra ujrzy światło dzienne. No ale dosyć tych bredni więc przejdźmy do meritum tego co mam tu napisać. Gra rozpoczynać się będzie kilka miesięcy po wydarzeniach z gry Driv3R (bezpośrednio rzecz jasna). John Tanner i Charles Jeriho (to oni jednak mieli imiona xD ?! ) przeżyli strzelaninę w Stambule w Turcji finale gry Driv3R. Na początku nowego Drivera dojdzie do pościgu Tannera za Jeriho, w którym ten pierwszy będzie miał wypadek i zapadnie w śpiączkę. Dalsza część gry potoczy się w umyśle Tannera, taką możliwość daje system SHIFT, który pozwala na przenoszenie się bez wysiłku w każdy dowolnie wybrany pojazd. System ten będziemy mogli też modyfikować w zależności od postępów w grze. Warto zaznaczyć, że gra wraca poniekąd do korzeni dając nam arcadeowy, wściekły i zwinny model jazdy ze sporą dozą dynamiki i filmowości a szaleć będziemy po mieście znanym z części pierwszej tejże gry, które będzie miało 320 km dróg i przechodniów na chodnikach. Popisy na szosie będziemy mieli czym odstawiać bo po raz pierwszy w historii drivera dostaniemy w nasze oślizgłe łapska ponad 100 licencjonowanych furek choćby tj. Fiat 500, RUF (tuner Porsche) czy Dodge Challenger R/T wiec każdy wynajdzie coś dla siebie. Ciekawie zapowiada się widok FPP od środka pojazdu. A teraz oblukajcie teasery i trailera z gry. Premiera już w CZERWCU :)
P.S. Będzie też edycja kolekcjonerska z figurką żółtego Dodge'a Challengera R/T.

[movie=youtube]HxjDdXEGBdI[/movie] [movie=youtube]wPM_HOGnK0o[/movie] [movie=youtube]IEokZ-nGJAw[/movie]
[movie=youtube]KPPkoUhmZe8[/movie]
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
G
grzesiuu 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
Hah, jeszcze pamiętam jak nie było PS2 anie PS3, i grało się jeszcze na PS1 :D To grałem bardzo często w te pierwsze części Driver'a które było tylko na PS1 :P To był czad mieć Driver'a a ja pamiętam miałem jeszcze nowszą wersję jakąś Driver 2, no i wtedy byłem hardcorem :P No, ale nie o starych Driver'ach mowa lecz o najnowszym "San Francisco" powiem jedynie tyle, że po obejrzeniu tych filmików, mogę powiedzieć, że bardzo chciałbym zagrać w tą nowszą wersję :) Bo grałem tylko w te na PS1 :( A ta gra zapewne i tak mi nie zadziała, gdyż mam za słaby sprzęt :(

Ps. Przed ostatni wers napisałeś 2 CZERWCU? Ale nie czepiam się :P
andy2
andy2 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#3
dobra drodzy użytkownicy mam dla was mały rarytasik
tak więc stworzyłem wczoraj filmik porównujący 2 wersje Driver San Francisco na konsolach PS3 i X360 (nagrywane kamerką HD)
filmik przedstawia pełne przejechanie wersji DEMO gry


[movie=youtube]W7aCFQQLCSY[/movie]


PS ostrzegam i polecam oglądać w oryginalnej rozdzielczości 2048x1152
[img]
img97.imageshack.us/img97/282/1953319.jpg

My Camera:
Canon 5D
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 28-105 mm f/3.5-4.5 II USM
Sigma 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Macro HF
Paragon 500mm f/8 Telephoto Lens with 2x Teleconverter 1000mm[/img]
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#4
Zamówiłem preordera :) Podoba mi się muszę przyznać. Dużo fajnych rzeczy jest w tej grze. Są znajdźki do poszukania, pościgi policyjne, stunty do zrobienia, wyścigi. Nawet challenge do wykonania m.in. tricki do zrobienia w garażu w ciągu 1 min - miły gest :D znane z pierwszego Drivera. Świetna gra, wciągnęła mnie bardzo. POLECAM OGRY :P
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#5
hmm..może się skuszę.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#6
a premiera na PC pod koniec Września ;/ xD
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#7
Szczerze? Nie mogę się już doczekać premiery na PC. Może jednak ta prawie miesięczna "obsuwa" w premierze sprawi, że dostaniemy porządną konwersję z konsol. :-) Co do gry - strasznie mi się podoba, ma taki swój klimat, czego bardzo brakowało w np. NFS UC. Na początku wszyscy myśleli, że wyjdzie kicha, a recenzenci oceniają średnio na 8/10 - czyli nie jest źle. I ciekawe, czy znowu wszyscy skończą przygodę z Driverem na misji z garażem... :P
i.imgur.com/xWDZwKE.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#8
Muszę przyznać, ciekawie się zapowiada. :)
i.imgur.com/umJ6nM8.png
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#9
Palenie gumy w Driverze rules :) super to wygląda
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.