Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Titanfall

Ostatnia aktualizacja 10 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#1
Gra robi furorę od zeszłorocznego E3, większość pewnie słyszała już o niej dlatego nie będę się silił na jakieś opisy, tylko najważniejsze info. Titanfall to FPS osadzony w przyszłości, traktujący o starciach mechów (zwanych tu Tytanami) i ich pilotów. Rozgrywka ma w sobie łączyć narrację charakterystyczną dla trybów singleplayer z rywalizacją z innymi graczami w multiplayer. Za produkcje odpowiedzialne jest nowo założone przez EA studio Respawn Entertainment, na które w większości składają się byli pracownicy Infinity Ward, z Vincem Zammpellą i Jasonem Westem na czele. Całość oparta jest na silniku Source Engine i do gry wymagać będzie konta Origin, premiera 13 Marca 2014.

Parę filmów:
[movie=youtube]z5sqPxbLmIU[/movie]
[movie=youtube]wTgtxnv61FM[/movie]
[movie=youtube]QHkTFyS-Fis[/movie]


Jak można się zorientować po ostatnim filmie - wczoraj ruszyła beta. Zgłoszenia trwają do 17 lutego, zgłosić się można tutaj. Sama beta trwać będzie bodajże do 19 lutego.

Tutaj linki do wrażeń z rozgrywki bardziej znaczących polskich serwisów:
link
link

Tu bardzo zręcznie nakręcony gameplay pokazujący większość aspektów rozgrywki:
[movie=youtube]_8y0Z4F2frI[/movie]


Tutaj natomiast dzisiaj o 15.00 mozna oglądać Titanfalla na żywo:
link


Napiszcie co sądzicie o grze, a jeśli graliście w wersję beta, podzielcie się swoją opinią!
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#2
Nie chce mi się jakoś rozpisywać, dlatego powiem w skrócie. Gra miażdży! Szkoda, że nie ma na playstation...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#3
Gra mi się podoba bardzo widziałem game playe u rocka na yt
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#4
Od paru dni zagrywam się w bete (dostałem klucz do zamkniętej, teraz jest otwarta dla wszystkich) i muszę przyznać, że gra jest zwyczajnie fenomenalna. Mimo, że beta jest dość uboga, ciężko jest się od niej oderwać, mechanika jest bardzo rozbudowana ale jednocześnie niewiarygodnie prosta i intuicyjna, świetnie można się bawić w zasadzie od razu po ukończeniu samouczka. Wszystkie bronie (poza karabinkiem szturmowym), mechy, mapy i tryby gry są znakomicie zbalansowane, jedynie boty mogłyby mieć trochę lepszą sztuczną inteligencję - na ten moment służą wyłącznie za mięso armatnie - nawet średnio zaawansowany gracz jest w stanie powalić pełen zrzut żołnierzy AI bez otrzymywania obrażeń.
Wątpliwości mam też co do grafiki. Pod tym względem Titanfall nie jest może zły, ale jak na to co oferuje wymagania ma jednak trochę za wysokie. Dziwi mnie tutaj wykorzystanie starego jak świat Source Engine, w sytuacji gdy EA dysponuje zupełnie dobrym Frostbite, który byłby w stanie wygenerować bez nadmiernego obciążania sprzętu efekty, przy których wyraźnie czuć, że Source wypruwa sobie flaki.
Poza tymi drobnostkami Titanfall jednak zachwycił mnie, i sprawił, że znienawidzone EA chyba ponownie sięgnie swym obślizgłym łapskiem do mojej kieszeni i wyciągnie banknot stuzłotowy.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.