Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Battlefield 4

Ostatnia aktualizacja 10 lata temu
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#1
Jak niektórzy wiedzą wielkimi krokami zbliża się premiera gry Battlefield 4. Na dzień dzisiejszy ujawniono nam 3 krótkie trailery, gif [KLIK], oficjalną okładkę oraz 6 obrazków przedstawiających m.in. lotniskowiec podczas postrzału i miasto Szanghaj, a także 17 minutowy gameplay, spot reklamowy i wiele innych! Zapraszam dla tego na stronę Battlefield [KLIK] by być na bierząco z nowościami i odebrać nieśmiertelnik "Byłem tam" do Battlefield 3. Wiadomo już nam że będzie użyta najnowsza technologia Frostbite 3. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży na PC za pośrednicstwem Origin w edycji normalnej i cyfrowej specjalnej. W zamian za kupno edycji specjalnej dostaniemy dostęp do bety oraz dodatki.


images.fpsguru.com/articles/images/4000/3245/Battlefield%204%20Promo.jpg


eaassets-a.akamaihd.net/prod.battlefield.com/sites/default/files/styles/gallery_standard/public/chopper_sea_1920x1080.jpg


eaassets-a.akamaihd.net/prod.battlefield.com/sites/default/files/styles/gallery_standard/public/close_1920x1080.jpg


eaassets-a.akamaihd.net/prod.battlefield.com/sites/default/files/styles/gallery_standard/public/construction_1p_1920x1080.jpg


eaassets-a.akamaihd.net/prod.battlefield.com/sites/default/files/styles/gallery_standard/public/crashsite_1920x1080.jpg


eaassets-a.akamaihd.net/prod.battlefield.com/sites/default/files/styles/gallery_standard/public/squad_jumping_1920x1080.jpg


[movie=youtube]qqIwDSuxYOw[/movie]


[movie=youtube]a7aj9V_eMI4[/movie]


[movie=youtube]5WqsCJDX5PI[/movie]


[movie=youtube]ZD9fWUUeL00&feature[/movie]

VV 17 MINUTOWY GAMEPLAY!! VV

[movie=youtube]j59W7vClDnQ[/movie]

Daty premiery:

Świat: 29 Październik
Europa: 31 Październik
Wielka Brytania: 1 Listopad
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#2
Oby kampania była dłuższa niż w 3 i nie ograniczała się tylko do wspomnień głównego bohatera, tylko żeby pchała fabułę od początku do końca a nie wstecz...
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3
Oby darowali sobie kampanię i stworzyli tylko grę na multi (jak w Battlefieldzie 2 i 2142). I żeby to multi zrobili tak dobre jak w grach, które wymieniłem poprzednio i które były wcześniej, Vietnam i 1942) bo to co dzisiaj jest, w ogóle nie ma porównania, zara mnie zhejtujecie pewnie, hehe.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#4
Gameplay jest nieziemski :D Rozwala mnie ta gra totalnie. ;d
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#5
Graficznie mnie Frostbite zaskoczył! Z tego co czytałem, ma mocno nawiązywać do BF2 pod względem multi!

Główne cieszące mnie wprowadzenia:

- Destrukcja 4.0, Ma być jak w Bad Company 2
- Powrót roli komendanta znanego z BF2 i BF2142

info: battefield.pl nie wiem czy to oficjalne czy nie.

Zapowiedzieli już DLC z mapami chińskimi z BF2 :/ Ale może będzie to jedna z pierwszych gier jakie kupie na PS4, czas pokaże.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#6
Super zapowiada się Battlefield 4 Miażdży. Nie jestem fanem strzelanek, ale kto wie, może czas to zmienić? Mam nadzieję, że w multi będzie miejsce dla nowicjuszy (tj. może jakiś podział na słabszych i bardziej doświadczonych graczy?).
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#7
Co sądzicie? :D

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/604168_476272032444874_1520454976_n.jpg
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#8
[movie=youtube]3_xaIv7Wo1A[/movie]


[movie=youtube]JxtNfXmaqWg[/movie]

Premium do Battlefield 4 można już zamawiać na Origin



Uwaga! Od 1 do 15 października startuje beta Battlefielda 4. Każdy będzie mógł zagrać lecz posiadacze Premium do Battlefielda 3 i Ci którzy zamówili przedpremierowo Battlefielda 4 będą mieli 3 dniowy wcześniejszy dostęp.
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#9
Trzeba będzie zobaczyć czy to naprawdę Battlefield 4 czy tylko Battlefield 3,5. Dzięki za info. :)
.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#10
Battlefield 3,5. Ja tego nie kupuję, chociaż w betę zagram jeśli EA pamięta o tych, którzy kupili limitowanego Warfightera.
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#11
V Nowy film z rozgrywki V

[movie=youtube]Ryj5K49T2UI#t[/movie]
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#12
Już po targach Gamescom najnowsze wieści o Battlefieldzie 4 nie ustają. Dlatego chciałbym poinformować o transmisji na żywo #B4BF4 zorganizowaną przez EA Polska, czyli całe 4 godziny grania z polskim komentarzem głosowym.

Transmisja odbędzie się 14 września 2013 w godzinach 17.00 - 21.00




[movie=youtube]p_tMTlqhhak[/movie]
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#13
Wystartowała beta na PC! Można ją pobrać za pomocą programu Origin która będzie się znajdowała w bibliotece gier. A na PC będzie mógł w nią zagrać każdy... Każdy? Nie każdy, tylko posiadacze 64 bitowych systemów operacyjnych. Niestety EA się nie postarało. Za to posiadacze konsol zagrają 4 października. Link do battleloga Battlefielda 4 TUTAJ.
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#14
Zagrałem już w wersję pecetową i powiem, że nawet ta beta nie chodzi tak źle jak ludzie mówią, chociaż faktem jest, że bez względu na ustawione detale i tak co jakiś czas klatki lecą. Ale i tak cud, że przy mojej średniej konfiguracji na upartego mógłbym grać nawet na wysokich.
W samej grze zaskoczyła mnie najbardziej grafika, i to bynajmniej nie pozytywnie. W moim odczuciu BF4 (a przynajmniej mapa Siege of Shanghai) wygląda gorzej niż BF3, nie ma to nawet startu do innych nadchodzących "next-genowych" gier, trzyma co najwyżej mierny poziom CoD Ghosts.
Jeśli zaś o wrażenia z rozgrywki chodzi, niewiele różnią się one od tych z poprzedniej części - największą różnicę odczułem w mechanice strzelania. W oczy rzucają się liczne błędy, takie jak respawny tuż przed lufami wrogów, niezbyt sprawnie funkcjonujący mechanizm wychylania się zza osłon, czy ogólnie pojęte problemy z załadowaniem mapy i dołączeniem do serwera.
Mam jeszcze pobraną betę na X360, ale nie miałem czasu jej przetestować, jeśli będzie tam coś ciekawego do opisania, pewnie to tutaj napiszę.
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#15
Wracam z tematem Battlefield 4 ponieważ chciałbym się dowiedzieć czy ktoś zakupił grę. Tak, ja owszem i szukam kogoś z kim mógłbym grać. Mój Origin jest w sygnaturze. Ale już z innej beczki, podobnie jak Radon podzielę się pierwszymi wrażeniami z gry. Uprzedzić bym pragnął że gra nie pociągnie na starszym lub słabszym sprzęcie. Chociaż że mam 4 GB pamięci orientacyjnej, na takich mapkach jak Siege of Shanghai gra się zawiesza podczas ładowania lub pojawia się komunikat "Program Battlefield 4 przestał działać" itp. Gra ma też kilka bugów ale myślę że po kilku aktualizacjach problemy znikną i będzie się można cieszyć już dobrą grą. Ogólnie zabawa jest dobra i tyle mam do powiedzenia.
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#16
Ja "Pole Bitwy 4" zakupiłem z dniem premiery a nawet dzień szybciej, ale nie o to chodzi. Gra jest ciekawa. Mapy nie są nudne z wyjątkiem Operation Locker. Akcja staje w jednym miejscu i za Chiny nie chce iść dalej. Nie zważając na to mam problem z mapą w Szanghaju, ponieważ jak wiadomo to jedna z bardziej wymagających mapek. Mianowicie po kilku minutach grania BF 4 zacina się, jak już opanuję problem wyskakuje komunikat, że "Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność". Jednak nie zważając na to gra się przyjemnie, choć jest parę błędów. Mój Origin to: Doniu23 więc jak będziecie chcieli to możecie mnie zapraszać.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.