Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Seria Tropico

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#1
Tropico to seria gier, które przenoszą nas w lata 50 XX wieku. W tej grze jako El Presidente prowadzimy własną wyspę i to od nas zależy, czy sprawimy, że to będzie raj na ziemi, czy też narzucimy obywatelom prawdziwie totalitarny ustrój.
Pierwsza gra z serii Tropico została wydana w roku 2001. Oczarowała graczy swoim klimatem. Gra działała na silniku graficznym gry Railroad Tycoon 2, co oznaczało, że grafika, jak na tamte czasy, stała na wysokim poziomie. Do gry wyszedł również dodatek pod tytułem "Rajska Wyspa".
Tropico 2 Zatoka Piratów została wydana 2 lata później. W tej odsłonie nie wcielaliśmy się w dyktatora, lecz w pirata. Jednak mechanika gry nie zmieniła się.
Parę lat później markę Tropico przejęło Bułgarska firmm Haemimont Games, a w 2009 roku pojawiło się Tropico 3. Po raz pierwszy w serii mogliśmy obserwował naszą wyspę w trójwymiarze. To także pierwsza gra z tej serii, która pojawiła się na konsolę XBOX 360. Szczerze mówiąc, Tropico 3 to był mój pierwszy kontakt z serią. Gra mnie zauroczyła swoim klimatem. Wyspy wyglądały pięknie, a muzyka idealnie pasowała do klimatu gry. Do gry wyszedł także dodatek "Władza Absolutna", ale tylko na wersję PC.
Za dwa tygodnie światło dzienne ujrzy już czwarta odsłona tej gry - Tropico 4. Do gry ma zostać wiele nowych rzeczy, np. klęski żywiołowe (wybuchy wulkanów, tsunami itp.). Pojawią się także ministrowie, którzy doradzą, co trzeba zrobić w danej sytuacji.
Demo gry do pobrania tutaj!

No właśnie, grał ktoś w którąś z tych gier kiedyś? Jak tak, to podzielcie się wrażeniami.
Jak już wiecie, grałem w trójkę i uważam, że gra jest naprawdę świetna. Kilkanaście kampanii do wykonania, tryb zabawy, w którym można rozbudowywać swoją wyspę bez konkretnie narzuconego celu, wyzwania "od graczy dla graczy"... co się będę rozpisywał, trzeba po prostu zagrać.

Viva El Presidente! :D
.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#2
Szczerze mówiąc nigdy o takiej grze nie słyszałem i raczej nie chciałbym zagrać. Nie lubię za bardzo tego typu gier, ale jeżeli komuś coś takiego się podoba to niech gra ;)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.