Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wrażenia z gry w MW

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#1
Most Wanted na długo pozostanie w pamięci graczy. Wyśmienita fabuła, duże miasto, pościgi policyjne i wolność znana z Undergrounda 2 spowodowały, że po kliku latach od premiery, nadal chętnie zasiadamy do tej części. Do tego dochodziły wyzwania poza karierą gdzie mogliśmy zasiąść za kierownicą taksówki, czy ciężarówki. I niezapomniana kartoteka: tyle godzin spędzonych na pościgach i łamaniu wykroczeń, by w końcu we wszystkich tabelach zająć pierwsze miejsce. Przeszedłem MW chyba z 4-5 razy na 100%, w tym 2 razy zbierając wszystkie wózki Czarnej listy i gdybym miał troch wolnego czasu, to bym ją przeszedł kolejny raz. Ta gra ma wszystko czego potrzeba, no może z wyjątkiem rozbudowanego tuningu i braku driftów :) A jak wam się podoba Most Wanted? Co szczególnie zapadło Wam w pamięci, a o czym wolelibyście zapomnieć?
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#2
Na pewno zapamiętałem to piękne BMW. Oraz niegłupi poziom kariery. Jak na ten wiek co pierwszy raz grałem w MW miałem czasem problemy dobrze wypaść w wyścigu. Do tego te punkty notowań i kamienie milowe. ah. TO było fajne. Grafika też nie głupia. Słowem dobra gra. :P Nawet do tej pory lubię zasiąść i pośmigać furkami. Minusem tej gry jest fizyka i prowadzenie pojazdu. Kiedyś było w dechę, lecz teraz po takich grach jak Shift czy nawet Hot Pursuit, to w MW jest zbyt proste. Bardzo łatwo wyrobić się w zakręcie. W ogóle nie umiem tego określić. :P
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#3
Niestety, ja nie będę w przypadku MW taki miły, jak zapewne każdy użytkownik tej strony. Od razu mówię, iż nie lubię pościgów i stąd bierze się moje niezadowolenie z tego produktu. Dla mnie model jazdy to porażka, którą później przejęto do Undercovera. Do tego słabe odczucie prędkości powoduje, iż jadąc nawet 300 km/h wydaje nam się, jakby było to 2 razy mniej - ogromny minus. I powiedzcie mi - gdzie ta wolność? Nie można było swobodnie eksplorować terenu, gdyż nawet po przekroczeniu prędkości czekał na nas ten durny pościg - a nie każdym się to podoba. Lepiej wyglądałby tu system z TDU - pościg po walnięciu. Do tego ta obrzydliwa M3 GTR, którą dodatkowo znienawidziłem właśnie po MW - jak dla mnie to najbrzydsze M3, które kiedykolwiek powstało. E36 jest 100 razy piękniejsze, że nie wspomnę o E30... Kolejną dla mnie wadą była ta beżowa nakładka kolorystyczna - nie każdemu przypada to do gustu, wolałbym żywsze kolory. Na plus też poziom trudności, dzięki którym Most Wanted nie był taki nudny jak Underground 2 od trzeciego poziomu wzwyż oraz bardzo dobry soundtrack. Brak driftów tutaj na plus, gdyż zwyczajnie nie pasowały klimatem. Dodatkowo tuning maksymalnie uproszczono względem Undergrounda 2 - co jest sporym minusem. Ogółem dla mnie tytuł średni, jedna z mniej udanych gier Black Box. Gorszy jest chyba tylko Undercover.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#4
Na długo zostanie w mym sercu z opinią jako najlepszy NFS zaraz po U2. Jazda dowolna, może nie tak dobry tuning co w u2, ale za to lepsze, o wiele lepsza fabuła, która wciąga i nie raz sprawia, że powracam do tej gry. Ciekawe auta i jazda dowolna, a do tego pościgi policyjne sprawiają, że nie da się nudzić. Ogólnie gra bardzo dobra i warta tego, aby nawet dziś kto nie grał w tą część niech zagra mimo, że już parę lat ta gra ma. Prócz tego dla chcącego można nauczyć się umiejętności driftu w grze mimo, że gra w ogóle takowej konkurencji nie posiada. Sama nauka zajęła mi prawie miesiąc, a jeszcze nie mam tej umiejętności opanowanej do perfekcji. Polecam bardzo serdecznie.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#5
Ja bym powiedział to co PZero. Ale moim zdaniem MW był dosyć dobrą grą. Fajnie się grało. Ja przeszedłem z 5 razy tą gre. Za każdym razem postawiałem sobie poprzeczkę wysoko...Całą kariere przeszedłem Mazdą RX-8. :D
Jednak ja powiem coś o tuningu. Nie ma tam za dużo możliwości ale moim zdaniem dużo osób w MW robi WIEŚ TUN !!! nawalają wloty na dachu największe BODY i te naklejki...w ogóle moim zdaniem porażka dla wielu ludzi..

link
link
link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#6
Ja właśnie nie dawno zainstalowałem sobie MW, chcę je przejśc już po raz 6 jak się nie mylę. Uważam, że gra jest dobra. Co bym chciał zapomniec w MW to bardzo mocno prosty tuning. Tego chyba nigdy nie zniosę. Jeśli byłby dobry tuning to gra byłaby dla mnie najlepszą grą w tamtych czasach. Myślę, iż do MW wraca się też z powodu fabuły ponieważ, bardzo wciąga w grę. Podsumowując: gra jest dobra.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#7

Cytat

PZero napisał(a):
słabe odczucie prędkości powoduje, iż jadąc nawet 300 km/h wydaje nam się, jakby było to 2 razy mniej - ogromny minus. I powiedzcie mi - gdzie ta wolność? Nie można było swobodnie eksplorować terenu, gdyż nawet po przekroczeniu prędkości czekał na nas ten durny pościg - a nie każdym się to podoba. Lepiej wyglądałby tu system z TDU - pościg po walnięciu.

Kolejną dla mnie wadą była ta beżowa nakładka kolorystyczna - nie każdemu przypada to do gustu, wolałbym żywsze kolory.

Brak driftów tutaj na plus, gdyż zwyczajnie nie pasowały klimatem.

Ileż krytyki :)

Z prędkością zawalili, zgadza się.
Wolność? A porównaj sobie wcześniejsze części - wybierało się wyścig i sie ścigało, a tu możesz sobie wjechać na stadion, pole golfowe. Grałem troszeńkę (5h?) w TDU i tam wolności jest nieporównywalnie więcej, ale w 2003 roku trudno było o taką grę.

Mnie beżowa nakładka nie przeszkadza. Też wolę żywsze kolory, jak w HP, ale nie jest to jakiś wielki minus.

Drify może rzeczywiście lepiej pasują w U2 lub Carbonie, zapewne z uwagi na noc, jednak od czasu do czasu dobrze jest się poślizgać :)

Cytat

Squarter napisał(a):
Bo po co rozwalać wszystkich najlepszych kierowców w mieście?
Zawsze musimy zaczynać od (lub prawie) zera. Trochę inaczej było w MW, bo jednak kilka wyścigów na początku przemierzyliśmy swoim BMW.
K
kovalcio 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8

Cytat

ale w 2003 roku trudno było o taką grę
Inverter MW wyszedł w 2005 ;)
A co do gry hmm miałem wtedy jakieś 11 lat i już wtedy zrobiła na mnie meeeega wrażenie.
Głównie fabuła wtedy to było mistrzostwo mieć niezły wóz , żeby po trzech wyścigach go stracić przez uszkodzenie miski olejowej ;o
Samochody jak na tą grę wydaję mi się pasowały ,co do modelu jazdy taki niby zręcznościowy ale tak dziwnie , tuning na niektóre autka można było znaleźć pasujące części ale też były brzydadztwa , które miały zapełnić grę , odczucie prędkości tak jak wcześniej było wspomniane trochę słabe,rozmywanie obrazu za ostre ;o i niestety natarczywa policja przez którą nie mogliśmy przetestować fury .
Mimo to gra zostanie miło zapamiętana ! ;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#9
Tak, rzeczywiście, nie wiem czemu kojarzę MW z 2003 rokiem :)
You can view all discussion threads in this forum.
You can start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.