Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS Carbon reset kariery do 0%

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
K
KUBERTO 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#1
Witam,
Postanowiłem zagrać w NFS Carbon, więc kupiłem wersję pudełkową. Instalacja przebiegła bez problemu, lecz musiałem wgrać no-dvd, ponieważ Win 10 nie wspiera zabezpieczeń płyt (aktualizacja Windowsa z 2015 r). Grałem normalnie, oprócz tego, że gra się czasami crashowała. Przechodząc do sedna - pewnego dnia wszedłem do gry, później do kariery i... zobaczyłem postępy kariery 0%. Poprzedniego dnia wyłączyłem grę normalnie, bez crasha. Zresetowałem grę, ponieważ wcześniej raz się tak zdarzyło i właśnie reset pomógł. Gra się włączyła jeszcze raz i tym razem nie miałem żadnych samochodów, za to postęp był. Po wychodzeniu z "moich samochodów" gra się scrashowała, a po każdym powrocie było 0% kariery, pomimo, że miałem samochody i kasę. Próbowałem widescreen fix, extra options, instalację na innym komputerze, który wspierał drm płyty (windows xp), lecz nic to nie dało. To znaczy, że save jest już nie do uratowania? Dodam, że miałem 50% postępów. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#2
Czy masz włączony autozapis? Jeśli nie, czy zapisywałeś jakiekolwiek zmiany po tym błędzie? Wgrywałeś aktualizacje? Wariowanie save jest bardzo rzadkim błędem, ale niestety się zdarza.
K
KUBERTO 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#3
Autosave włączony, ponieważ jak wpsominałem gra potrafiła się wykrzaczać. Poprzedniego dnia przed tym błędem, nie miałem ani jednego crasha, a grę wyłączyłem normalnie. Wgrywałem rownież patcha 1.4, ale to odrazu po instalacji gry.
Beast69Pl
Beast69Pl 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#4
Ja bym jeszcze zaproponował sprawdzenie typu zgodności gry z systemem.
K
KUBERTO 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#5
To również robiłem, oczywiście bez skutku. W dodatku z włączanym trybem zgodności za każdym razem resetują się ustawienia graficzne.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#6
Reset gry, a w garażu masz swoje auta? A jak masz Nevilla zatrudnionego to on ma swoje auto czy jest "Default string"?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#7
Wiedziałem, że u kogoś to widziałem - niestety nie mam dobrych wiadomości.

[movie=youtube]EIFdy7ooMfE[/movie]
K
KUBERTO 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#8
O, lucek... Ech, więc muszę przechodzić od nowa :/ dzięki za pomoc
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#9
Idealnie jak ja miałem xD
K
KUBERTO 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#10
I nie udało ci się w żaden sposób tego naprawić?
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#11
Nie, robiłem wszystko od nowa, ale auta zostały...
K
KUBERTO 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#12
No trudno, będę grał nadal na tym samym profilu, przez samochody i kasę. Dzięki za pomoc :)

EDIT. 1 Dopiero teraz zobaczyłem, że rzeczywiście auto Nevilla to "DEFAULT STRING"... da się coś z tym zrobić czy trzeba nowy profil? Bo zacząłem jeden wyścig i popatrzyłem do tyłu i Neville miał moje Porsche, lecz po chwili gra się scrashowała...

EDIT. 2 Zacząłem drugi wyścig po crashu i gra miała chwilowego freeza, ale się nie scrashowała, a Neville ma moje auto
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#13
Wywal Nevilla z ekipy a potem go znów przyjmij, w moim wypadku się naprawił :p
K
KUBERTO 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#14
Ok, ale najpierw trzeba zdobyć nową osobę :p no to chyba w końcu mogę zakończyć temat, jakby cos się mi działo to jeszcze napiszę :D dzięki
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.