Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Nowy komp - nowy problem

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#1
Elo. Czytałem tematy tu na forum i nic mi nie pomogło, może jednak wspólnymi siłami znajdziemy rozwiązanie mianowicie po przesiadce na nowy sprzęt na GTX950, gry takie jak Undercover a co gorsze Pro Street odmawiają posłuszeństwa. UC zawiesza się ciągle, wywala do pulpitu z crashem, a PS to już całkiem odwala. Wraz z wczytaniem Save liczba FPS, licząc na oko to 0,002 klatki na sekundę. Widać, że coś się dzieje, ale no prawie nic. Zainstalowałem patcha, cracki różne nawet próbowałem, zmieniałem nazwę pliku na koniec spróbowałem usunąć intra loga itp. Gra uruchamia się do menu ale dalej crashe itp.

Czy to możliwe, że nowa dużo lepsza karta w połączeniu z Windows 8.1 nie pozwala grać w stare tytuły?
Kubaa
Kubaa 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#2
Co do UC nie jestem pewien, ale jeśli chodzi o PS to nie ma problemu. Wystarczy, że zmienisz nazwę nfs.exe w głównym folderze gry na dowolną inną. Powinno pomóc (poważnie mówię) ;)
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#3
Sprawdź co masz w dxdiag w zakładce ekran i daj ss
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#4
Windows nie powinien stanowić problemu, bo od Windows 7 mam zainstalowane wszystkie NFSy od Undergrounda w górę i każdy działał na Win7, 8, 8.1 i 10, choć nie obyło się bez poprawek. A to zgodność, a to uruchamianie jako administrator, a to wybór dedykowanej karty graficznej w przypadku gdy procesor ma swoją zintegrowaną. Więcej sztuczek chyba nie przeprowadzałem. Mam lapka z GF670 i inegrą Inela.
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#5
//INV Wszystkiego próbowałem z wyjątkiem wyboru karty zintegrowanej, powód jest prosty - PC!!! Kabel monitora mam podłączony do karty graficznej GTX, nie do płyty głównej (zintegrowanej karty).

//Kubaa - nie czytałeś, próbowałem.

//Dzonson : link
Spoiler :: Pokaż

Symbol analizy:

Ponowne sprawdzanie rozwiązania: 0

Identyfikator raportu: 45434b04-be01-11e5-be83-d05099447ff6

Stan raportu: 2048

Skrócony pakiet:
+++ WER9 +++:
Pakiet błędów , typ 0

Nazwa zdarzenia: APPCRASH

Odpowiedź: Niedostępny

Identyfikator pliku Cab: 0



Sygnatura problemu:

P1: nfs.exe

P2: 0.0.0.0

P3: 4722cf41

P4: nfs.exe

P5: 0.0.0.0

P6: 4722cf41

P7: c0000005

P8: 002ecbf3

P9:

P10:



Dołączone pliki:



Te pliki mogą być dostępne tutaj:

C:\Users\Bazylek\AppData\Local\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\AppCrash_nfs.exe_747c5455fdf51f639fe134f6371043815aa4aa9f_12583dc9

D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#6
Zainstaluj sterowniki ze strony producenta w zależności od Firmy może być msi. nvidia, palit i wiele innych na karcie masz model i wszystkie oznaczenia
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#7
U mnie jest taka zasada, że wszystkie sterowniki zawsze najświeższe wyszukuję i instaluję. No chyba, że mają dużo bugów to się wstrzymuję.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#8
Mnóstwo pomysłów pojawiło się w tym temacie, m.in. Zmiana synchronizacji pionowej. A może prócz exe, przyda się też zmiana ustawień PS w rejestrze Windowsa? Nowe paczki producentów kart graficznych, to nie tylko sterowniki, ale też profile ustawień gier, które nie zawsze są prawidłowe.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.